广告集材机 SAME EXPLORER 90 V 4X4待拍卖已出售,并没有被包括在搜索内!
类似广告
已出售
1/99
类型:
集材机
制造年份:
2001-06
首次注册:
2001-06-01
运转时数:
24,462 摩托小时
毛重:
4,070 千克
位置:
捷克 Štoky
发布于:
超过 1 个月
Agronetto ID:
VX42003
描述
总体尺寸:
长度 - 4.33 米, 宽度 - 2.15 米
卡车车身
车身尺寸:
4.33 米 × 2.15 米 × 2.68 米
发动机
功率:
87 马力 (63.95 千瓦)
燃油:
柴油
车桥
车桥配置:
4x4
情况
情况:
旧
Zadní naviják se štítem, rozměry: 175 x 70 cm.
Ochranný rám kabiny.
Čelní rampovač na dřevo, šířka: 155 cm (spodní díl) a 120 cm (vrchní díl).
Vzduchem chlazený motor.
2019 - celková oprava motoru.
Přední rampovač a zadní štít: silné opotřebení, deformace a velmi silná koroze, Kabina: velmi hluboká koroze - místy prorezlé plechy skrz, Na všech částech stroje drobné deformace, odřený a odloupaný nátěr a hluboká koroze, opravy, Značná vůle v řízení, Provozní oděrky a poškození, Škrábance na karoserii, Poškrábané okno od stěračů, Poškozená přední část od kamínků, Povrchová koroze kabiny
Heckwinde mit Schild, Maße: 175 x 70 cm.
Kabinenschutzrahmen.
Frontrampe für Holz, Breite: 155 cm (unterer Teil) und 120 cm (oberer Teil).
Luftgekühlter Motor.
2019 – komplette Motorüberholung.
Vordere Rampe und Heckschild: starker Verschleiß, Verformung und sehr starke Korrosion, Kabine: sehr starke Korrosion – stellenweise durchgehend verrostetes Blech, an allen Teilen der Maschine leichte Verformung, abgekratzter und abblätternder Lack und starke Korrosion, Reparaturen, erhebliches Spiel das Steuer, Schürfwunden und Karosserieschäden, Kratzer am Körper, Zerkratztes Fenster von Wischern, Beschädigtes Vorderteil durch Steine, Oberflächenkorrosion der Kabine
Rear winch with shield, dimensions: 175 x 70 cm.
Cabin protective frame.
Front ramper for wood, width: 155 cm (lower part) and 120 cm (upper part).
Air cooled engine.
2019 - total engine overhaul.
Front ramp and rear shield: heavy wear, deformation and very heavy corrosion, Cab: very deep corrosion - in places rusted sheet metal throughout, On all parts of the machine minor deformation, scraped and peeling paint and deep corrosion, repairs, Considerable play in the steering, Operation wear and damages, Scratches on the body, Scratched window from wipers, Damaged front part from stones, Surface corrosion of the cab
Hátsó csörlő pajzzsal, méretei: 175 x 70 cm.
Kabin védőkeret.
Első rámpa fához, szélesség: 155 cm (alsó rész) és 120 cm (felső rész).
Léghűtéses motor.
2019 - teljes motorjavítás.
Első rámpa és hátsó pajzs: erős kopás, deformáció és nagyon erős korrózió, Fülke: nagyon mély korrózió - helyenként rozsdás fémlemez az egész a kormányzást, Üzemi horzsolások és sérült, Karcolások a karosszérián
, Karcos ablak az ablaktörlőtől, Az elülső része kövektől sérült, A fülke felületi korróziója
Wyciągarka tylna z tarczą o wymiarach 175 x 70 cm.
Rama ochronna kabiny.
Rampa przednia do drewna o szerokości 155 cm (część dolna) i 120 cm (część górna).
Silnik chłodzony powietrzem.
2019 - generalny remont silnika.
Rampa przednia i osłona tylna: duże zużycie, odkształcenia i bardzo silna korozja, Kabina: bardzo głęboka korozja - miejscami zardzewiała blacha na całej długości, Na wszystkich częściach maszyny drobne odkształcenia, zdrapana i łuszcząca się farba oraz głęboka korozja, naprawy, Znaczne luzy w układ kierowniczy, Otarcia eksploatacyjne i uszkodzenia, Zadrapania na ciele, Szyba porysowana od wycieraczek, Uszkodzona przednia część od kamieni, Powierzchniowa korozja kabiny
Задняя лебедка со щитом, размеры: 175 х 70 см.
Защитный каркас кабины.
Передняя рампа для дерева, ширина: 155 см (нижняя часть) и 120 см (верхняя часть).
Двигатель с воздушным охлаждением.
2019 год - капитальный ремонт двигателя.
Передняя рампа и задний щит: сильный износ, деформация и очень сильная коррозия, Кабина: очень глубокая коррозия - местами проржавевший листовой металл по всей длине, На всех частях машины незначительная деформация, поцарапанная и отслаивающаяся краска, глубокая коррозия, ремонт, Значительный люфт рулевое управление, Эксплуатационные потертости и повреждения, Царапины на теле, Поцарапанное окно дворниками, Поврежденная передняя часть от камней, Поверхностная коррозия кабины
Zadný navijak so štítom, rozmery: 175 x 70 cm.
Ochranný rám kabíny.
Čelný rampovač na drevo, šírka: 155 cm (spodný diel) a 120 cm (vrchný diel).
Vzduchom chladený motor.
2019 - celková oprava motora.
Predný rampovač a zadný štít: silné opotrebenie, deformácia a veľmi silná korózia, Kabína: veľmi hlboká korózia - miestami prehrdzavené plechy cez, Na všetkých častiach stroja drobné deformácie, odretý a odlúpaný náter a hlboká korózia, opravy, Značná vôľa v riadení, Prevádzkové odreniny a poškodenie, Škrabance na karosérii, Poškriabané okno od stieračov, Poškodená predná časť od kamienkov, Povrchová korózia kabíny
Задня лебідка зі щитом, розміри: 175 х 70 см.
Захисний каркас кабіни.
Передня рампа для дерева, ширина: 155 см (нижня частина) і 120 см (верхня частина).
Двигун з повітряним охолодженням.
2019 рік - капітальний ремонт двигуна.
Передня рампа та задній щиток: сильний знос, деформація та дуже сильна корозія, Кабіна: дуже глибока корозія - місцями іржавий листовий метал усюди, На всіх частинах машини незначна деформація, подряпини та відшарування фарби та глибока корозія, ремонт, Значний люфт у рульове керування, Подряпини на кузові, Подряпане вікно від склоочисників, Пошкоджена передня частина від каміння, Поверхнева корозія салону