广告剪草压裂机 JF CMT 2800待拍卖已出售,并没有被包括在搜索内!
类似广告
剪草压裂机 VICON 736 VICON 736 €3,835 剪草压裂机 2017 3.6 米 瑞典, Motala
剪草压裂机 JF CM 1900 JF CM 1900 €2,600 剪草压裂机 1.9 米 挪威, Trøndelag
剪草压裂机 slicer 960 Slicer 960 €25,500 剪草压裂机 2020 9 米 德国, Hamburg
剪草压裂机 JF CMT 2800
已出售
剪草压裂机 JF CMT 2800
剪草压裂机 JF CMT 2800 图像 2
剪草压裂机 JF CMT 2800 图像 3
剪草压裂机 JF CMT 2800 图像 4
剪草压裂机 JF CMT 2800 图像 5
剪草压裂机 JF CMT 2800 图像 6
剪草压裂机 JF CMT 2800 图像 7
剪草压裂机 JF CMT 2800 图像 8
剪草压裂机 JF CMT 2800 图像 9
剪草压裂机 JF CMT 2800 图像 10
剪草压裂机 JF CMT 2800 图像 11
剪草压裂机 JF CMT 2800 图像 12
剪草压裂机 JF CMT 2800 图像 13
剪草压裂机 JF CMT 2800 图像 14
剪草压裂机 JF CMT 2800 图像 15
剪草压裂机 JF CMT 2800 图像 16
剪草压裂机 JF CMT 2800 图像 17
剪草压裂机 JF CMT 2800 图像 18
剪草压裂机 JF CMT 2800 图像 19
剪草压裂机 JF CMT 2800 图像 20
剪草压裂机 JF CMT 2800 图像 21
剪草压裂机 JF CMT 2800 图像 22
剪草压裂机 JF CMT 2800 图像 23
剪草压裂机 JF CMT 2800 图像 24
剪草压裂机 JF CMT 2800 图像 25
剪草压裂机 JF CMT 2800 图像 26
剪草压裂机 JF CMT 2800 图像 27
剪草压裂机 JF CMT 2800 图像 28
剪草压裂机 JF CMT 2800 图像 29
剪草压裂机 JF CMT 2800 图像 30
剪草压裂机 JF CMT 2800 图像 31
剪草压裂机 JF CMT 2800 图像 32
剪草压裂机 JF CMT 2800 图像 33
剪草压裂机 JF CMT 2800 图像 34
剪草压裂机 JF CMT 2800 图像 35
剪草压裂机 JF CMT 2800 图像 36
剪草压裂机 JF CMT 2800 图像 37
剪草压裂机 JF CMT 2800 图像 38
剪草压裂机 JF CMT 2800 图像 39
剪草压裂机 JF CMT 2800 图像 40
剪草压裂机 JF CMT 2800 图像 41
1/41
品牌:  JF
型号:  CMT 2800
类型:  剪草压裂机
位置:  瑞典 Karlstad
发布于:  2024年7月5日
卖方库存 ID:  2046084
拍卖:  1
结束日期:  2024-07-10 10:50
描述
运输尺寸:  4.95 米 × 3 米 × 1.35 米
情况
情况:

更多详情 — 剪草压裂机 JF CMT 2800

瑞典语
Information om användning:Objektet har brukats fram till auktionsstartKommentar om användning:Haft den i sex år och använt den varje år på cirka 15-20 hektar. Användes senast precis innan fototillfället.
Fungerar och startklar för jobb
”Missljudet” på filmen beror på att den körs på kort gräs så knivarna slår ihopInformation från nuvarande ägare:Objektet fungerar, men har anmärkningarKända anmärkningar och fel:Skydd k-axel defekt
Slitage och skavanker finns enligt bilder
Ett antal fingrar gått av, säljaren skickar med extraKända reparationer och lagningar:Lager bytt på två tallrikar och båda spännrullarnaService:Service har genomförts de senaste 12 månaderna i egen regi
Typskylt: Finns men går ej att avläsa
Information om lasthjälp: Säljare behjälplig vid lastning
Arbetsbredd: 2.9 m
剪草压裂机 JF
搜索结果: 1 条广告
显示
订阅