广告剪草机 Lastec 100EFD-CE待拍卖已出售,并没有被包括在搜索内!
类似广告
剪草机 Etesia AH 75 Etesia AH 75 €2,446 剪草机 2023 汽油 丹麦, Nordjylland
剪草机 Lastec 100EFD-CE
已出售
剪草机 Lastec 100EFD-CE
剪草机 Lastec 100EFD-CE 图像 2
剪草机 Lastec 100EFD-CE 图像 3
剪草机 Lastec 100EFD-CE 图像 4
剪草机 Lastec 100EFD-CE 图像 5
剪草机 Lastec 100EFD-CE 图像 6
剪草机 Lastec 100EFD-CE 图像 7
剪草机 Lastec 100EFD-CE 图像 8
剪草机 Lastec 100EFD-CE 图像 9
剪草机 Lastec 100EFD-CE 图像 10
剪草机 Lastec 100EFD-CE 图像 11
剪草机 Lastec 100EFD-CE 图像 12
剪草机 Lastec 100EFD-CE 图像 13
剪草机 Lastec 100EFD-CE 图像 14
剪草机 Lastec 100EFD-CE 图像 15
剪草机 Lastec 100EFD-CE 图像 16
剪草机 Lastec 100EFD-CE 图像 17
剪草机 Lastec 100EFD-CE 图像 18
剪草机 Lastec 100EFD-CE 图像 19
剪草机 Lastec 100EFD-CE 图像 20
剪草机 Lastec 100EFD-CE 图像 21
剪草机 Lastec 100EFD-CE 图像 22
剪草机 Lastec 100EFD-CE 图像 23
剪草机 Lastec 100EFD-CE 图像 24
剪草机 Lastec 100EFD-CE 图像 25
剪草机 Lastec 100EFD-CE 图像 26
剪草机 Lastec 100EFD-CE 图像 27
剪草机 Lastec 100EFD-CE 图像 28
剪草机 Lastec 100EFD-CE 图像 29
剪草机 Lastec 100EFD-CE 图像 30
剪草机 Lastec 100EFD-CE 图像 31
剪草机 Lastec 100EFD-CE 图像 32
剪草机 Lastec 100EFD-CE 图像 33
剪草机 Lastec 100EFD-CE 图像 34
剪草机 Lastec 100EFD-CE 图像 35
剪草机 Lastec 100EFD-CE 图像 36
剪草机 Lastec 100EFD-CE 图像 37
1/37
品牌:  Lastec
型号:  100EFD-CE
类型:  剪草机
净重:  526 千克
位置:  丹麦 Tølløse
发布于:  超过 1 个月
卖方库存 ID:  956645
拍卖:  1
结束日期:  2024-07-19 10:01
描述
工作宽度:  2 毫米
总体尺寸:  宽度 - 2.15 米, 高度 - 0.91 米
情况
情况:
更多详情
颜色:  灰色

更多详情 — 剪草机 Lastec 100EFD-CE

丹麦语
Information om brug:Genstanden har ikke været i brug de seneste 12 månederKommentar om brug:Har kørt 150 timerInformation fra nuværende ejer:Genstanden virker, men har anmærkningerKendte anmærkninger og fejl:Brugsspor, overfladerust og ridser forekommer
Læssehjælp med: Maskine
Øvrige mål: Arbejdsbredde 2,5m
Dybde: 1,2 m
Udstyret med
PTO - retning kan vendes
så den også passer på andre redskabsbærer blandt andet Kubota
Iseki
Yanmar
Shibaura
Liftarm til John Deere