Information fra nuværende ejer:
Bemærk!
Reparationsgenstand, kan have flere fejl, end vi har kendskab til / Needs to be repaired/mendedKendte anmærkninger:Starter, men banker i motor
Ikke testet yderligere
Flere fejl kan forekomme
Motorskjold mangler
Batteri afladet
Brugsspor, buler og rust forekommer
Dæk: 6.5/80-12
Antal nøgler: 1
Læssehjælp med: Maskine
motorens ydelse: 8,8
CE-mærkning
Udstyret med
Bagmonteret Muratori mwx84 stennedlægningsfræser
Bemærk!
Ikke testet yderligere
Flere fejl kan forekomme
Motorskjold mangler
Batteri afladet
Dæk: 6.5/80-12
Antal nøgler: 1
Læssehjælp med: Maskine
motorens ydelse: 8,8
CE-mærkning
Udstyret med