广告园地耕作机 Ferrari MC 346待拍卖已出售,并没有被包括在搜索内!
类似广告
园地耕作机 Ausa M200H 4X4 Ausa M200H 4X4 €11,900 园地耕作机 2017 2156 摩托小时 爱沙尼亚, Otepää vald
园地耕作机 Ausa M200H 4X4 Ausa M200H 4X4 €15,900 园地耕作机 2017 1562 摩托小时 爱沙尼亚, Otepää vald
园地耕作机 Ferrari MC 346
已出售
园地耕作机 Ferrari MC 346
园地耕作机 Ferrari MC 346 图像 2
园地耕作机 Ferrari MC 346 图像 3
园地耕作机 Ferrari MC 346 图像 4
园地耕作机 Ferrari MC 346 图像 5
园地耕作机 Ferrari MC 346 图像 6
园地耕作机 Ferrari MC 346 图像 7
园地耕作机 Ferrari MC 346 图像 8
园地耕作机 Ferrari MC 346 图像 9
园地耕作机 Ferrari MC 346 图像 10
园地耕作机 Ferrari MC 346 图像 11
园地耕作机 Ferrari MC 346 图像 12
园地耕作机 Ferrari MC 346 图像 13
园地耕作机 Ferrari MC 346 图像 14
园地耕作机 Ferrari MC 346 图像 15
园地耕作机 Ferrari MC 346 图像 16
园地耕作机 Ferrari MC 346 图像 17
园地耕作机 Ferrari MC 346 图像 18
园地耕作机 Ferrari MC 346 图像 19
园地耕作机 Ferrari MC 346 图像 20
园地耕作机 Ferrari MC 346 图像 21
园地耕作机 Ferrari MC 346 图像 22
园地耕作机 Ferrari MC 346 图像 23
园地耕作机 Ferrari MC 346 图像 24
园地耕作机 Ferrari MC 346 图像 25
园地耕作机 Ferrari MC 346 图像 26
园地耕作机 Ferrari MC 346 图像 27
园地耕作机 Ferrari MC 346 图像 28
园地耕作机 Ferrari MC 346 图像 29
园地耕作机 Ferrari MC 346 图像 30
园地耕作机 Ferrari MC 346 图像 31
园地耕作机 Ferrari MC 346 图像 32
园地耕作机 Ferrari MC 346 图像 33
园地耕作机 Ferrari MC 346 图像 34
园地耕作机 Ferrari MC 346 图像 35
园地耕作机 Ferrari MC 346 图像 36
园地耕作机 Ferrari MC 346 图像 37
园地耕作机 Ferrari MC 346 图像 38
园地耕作机 Ferrari MC 346 图像 39
园地耕作机 Ferrari MC 346 图像 40
1/40
品牌:  Ferrari
型号:  MC 346
类型:  园地耕作机
制造年份:  2016
位置:  丹麦 Tølløse
发布于:  2024年7月10日
卖方库存 ID:  953405
拍卖:  1
结束日期:  2024-07-18 10:09
描述
总体尺寸:  2.1 米 × 0.94 米 × 1.03 米
发动机
燃油:  柴油
情况
情况:

更多详情 — 园地耕作机 Ferrari MC 346

丹麦语
Information fra nuværende ejer:
Bemærk!
Reparationsgenstand, kan have flere fejl, end vi har kendskab til / Needs to be repaired/mendedKendte anmærkninger:Starter, men banker i motor
Ikke testet yderligere
Flere fejl kan forekomme
Motorskjold mangler
Batteri afladet
Brugsspor, buler og rust forekommer
Dæk: 6.5/80-12
Antal nøgler: 1
Læssehjælp med: Maskine
motorens ydelse: 8,8
CE-mærkning
Udstyret med
Bagmonteret Muratori mwx84 stennedlægningsfræser