广告中耕机 Väderstad 4.7m待拍卖已出售,并没有被包括在搜索内!
类似广告
中耕机 Väderstad 4.7m
已出售
中耕机 Väderstad 4.7m
中耕机 Väderstad 4.7m 图像 2
中耕机 Väderstad 4.7m 图像 3
中耕机 Väderstad 4.7m 图像 4
中耕机 Väderstad 4.7m 图像 5
中耕机 Väderstad 4.7m 图像 6
中耕机 Väderstad 4.7m 图像 7
中耕机 Väderstad 4.7m 图像 8
中耕机 Väderstad 4.7m 图像 9
中耕机 Väderstad 4.7m 图像 10
中耕机 Väderstad 4.7m 图像 11
中耕机 Väderstad 4.7m 图像 12
中耕机 Väderstad 4.7m 图像 13
中耕机 Väderstad 4.7m 图像 14
中耕机 Väderstad 4.7m 图像 15
中耕机 Väderstad 4.7m 图像 16
中耕机 Väderstad 4.7m 图像 17
中耕机 Väderstad 4.7m 图像 18
中耕机 Väderstad 4.7m 图像 19
中耕机 Väderstad 4.7m 图像 20
中耕机 Väderstad 4.7m 图像 21
中耕机 Väderstad 4.7m 图像 22
1/22
品牌:  Väderstad
型号:  4.7m
类型:  中耕机
制造年份:  1995
净重:  900 千克
位置:  瑞典 Karlstad
发布于:  2024年4月24日
卖方库存 ID:  1897334
拍卖:  1
结束日期:  2024-05-02 13:07
描述
运输尺寸:  宽度 - 1.8 米
情况
情况:

更多详情 — 中耕机 Väderstad 4.7m

瑞典语
Information om användning:Objektet har inte varit i bruk under de senaste 12 månadernaInformation från nuvarande ägare:Objektet har anmärkningar och felKända anmärkningar och fel:Ett par pinnar av
Slitage finns runt om enligt bilderGenomförda reparationer och åtgärder:Finns lagningar enligt bilder
Fäste: trepunkt
Antal pinnar/tallrikar: 52
Transportlängd (m): Ca 3.2
Transporthöjd (m): Ca 2.4
Arbetsbredd: 4.7 m
中耕机 Väderstad
搜索结果: 42 条广告
显示
订阅