Information om användning:Objektet har inte varit i bruk under de senaste 12 månadernaInformation från nuvarande ägare:Objektet har anmärkningar och felKända anmärkningar och fel:Ett par pinnar av
Slitage finns runt om enligt bilderGenomförda reparationer och åtgärder:Finns lagningar enligt bilder
Fäste: trepunkt
Antal pinnar/tallrikar: 52
Transportlängd (m): Ca 3.2
Transporthöjd (m): Ca 2.4
Arbetsbredd: 4.7 m
Fäste: trepunkt
Antal pinnar/tallrikar: 52
Transportlängd (m): Ca 3.2
Transporthöjd (m): Ca 2.4
Arbetsbredd: 4.7 m